Kategorie: Tábor T41

9. den expedice (pátek - 9. červenec 2004)

Den hádanek

9. den
Velké finále pěvecké soutěže "Haluzice hledají Superstar" se blíží. Simona Rejdová trénuje své sobotní vystoupení. S taneční choreografií jí pomáhá profesionální tanečník Tomáš Sloupský.

9. den
Pozadu nezůstávají ani její soupeřové. Jakub Šlahař při nácviku své písně.

9. den
Na dětských táborech se občas setkáme i s již téměř zapomenutými tipovacími soutěžemi jako je například Bingo.

9. den
Hra "Navigátor" je zkouškou dokonalé komunikace mezi navigátorem a jeho kamarádem s páskou na očích. Jen jasné povely a okamžitá reakce zajistí rychlý průchod všemi překážkami.

9. den
Zavázané oči jsou také v pravidlech hry "Slepecká dráha". Tady ovšem navigátora nahrazuje napnutý provaz.

9. den
V odpoledních hodinách si účastníci expedice protáhli tělo a prokrvili mozek na překážkové dráze.

9. den
A už tady máme večer a s ním i jednu z nejdůležitějších částí naší celotáborové hry. Oddíly směňují získané klíče za indície - pomocná slova, která budou potřebovat k řešení hádanky tajemného otce Fura.

9. den
A už oddíl prošel se získanými indíciemi tajemnými a spletitými chodbami haluzické hájenky až ke stříbrovousému otci Fura v podání Přemka Horáka. Zde oddíl vyřeší předloženou hádanku a získá kus mapy. Na této mapě je zakreslena cesta k bájnému pokladu Magnakai.

9. den
Již prošly všechny oddíly, některé úspěšně a jiné nikoliv, podzemím haluzické hájenky. Dnešní odměnou je pro ně "Cesta k perníkové chaloupce".

9. den
U perníkové chaloupky všichni požádali ježibabu, kterou zahrál Tomáš Sloupský, o perníček. Každý člen expedice si jej potom mohl uloupnout.

Vydáno: 19.2.2008 0:08 | 
Přečteno: 814x

Autor: Admin
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Náhodná fotografie

dozinky_12.jpg