Kategorie: Tábor T52 (2.turnus)

5 den 15.7.2015 Uran

5 den 15.7.2015 Uran

Dnes jsme na Uranu. Let byl v pohodě.  Počasí skoro jako na Zemi. Hrajeme Gagarinovy hry, koná se tu jarmark. Máme plná břicha Uran je plný dobrot. Mají tu taky moře ve kterém se koupeme. Večer vzplál oheň. Našli jsme společnou řeč a zpívali jsme.

Den pátý:

Pozemšťané přistáli na Uranu.gagain nachystal pro posádky hry. Každý vedoucí měl přiraveny své záludné úkoly, které děti musely plnit (čichání Uranového koření, poznávání věcí, lovení fazolí, pamatování barev a nebo skládání puzzle).

Gagarinovy hry zabraly celé dopoledne. V polední přestávce si děti pochutnaly na rajské omáčce s uzeným masem a knedlíkem.

Za žetony, které se získávaly po splnění úkolů, si bylo možné po obědě nakoupit sladkosti, hračky a malé suvenýry z Uranu na Vesmírném jarmarku. K mání byly perníkové planetky a rakety, hvězdné muffiny, párky v rohlíku, gumoví hadi a další mňamky. Po svačině jsme se vydali na hriště a hráli jsme hru s tenisáky. Vítězné posádky byly Mars-sky, Astronauti a Titáni. Po nalezení všech Uranových koulí zbyl ještě čas na zchlazení se ve vodách této planety. Zde nám řádně vyhládlo a tak jsme si k večeři dali šunkafleky. na Uranu není k večeru moc světla, a tak si posádka rozdělala oheň a u táboráku jsme si povídali o vesmírných tělesech. Příběhy byly proloženy písničkami a hrou na kytaru. Posádka šla spát spokojena, protože den se povedl a od velitele dostali všichni mnoho diplomů. Dobrou noc, za chvíli odlétáme na Mars.

Strava pro vesmírné dobrodruhy:
snídaně: chléb s šunkovou pěnou, čaj
oběd: hovězí vývar s nudlemi, rajská omáčka, hovězí, domácí knedlík  
svačina: rohlík s máslem a jamem
večeře: zapékané těstoviny, okurkový salát


Ranní rozcvička...


...pro kluky i pro holky...


Ještě protáhnout....


Lovení fazolí...


Soutěž chuti...


Lovení mincí v kbelíku...


Hledání čísel...


Dostáváme žetony...


Odpolední sportování - HU TU TU TU...


Vesmírný jarmark.


Jarmarkové pochutiny,...


...pudingové poháry,...


...drobné dárečky...


Hra s tenisáky.


Koupání před večeří...


...nás bavilo.


Nástup byl dlouhý, diplomů bylo mnoho.


Táborák...


...zpíváme a povídáme...


Vydáno: 15.7.2015 22:20 | 
Přečteno: 758x

 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Náhodná fotografie

p1230174.jpg