Kategorie: Tábor T63 (3.turnus)

31.7.2016 Loučení

31.7.2016 Loučení

Loučení a poděkování.Přátelé kamarádi, dnes naše mafíánská jízda končí. Moc bych chtěla poděkovat všem pracovníkům, kteří tady společně tvořili úžasný team a udělal tady pohodovou atmosféru. Udělali jsme si to tady moc hezký. Obrovské díky patří kuchařkám, protože bez plného břucha to stojí za prd a ty naše břicha, nám tady trochu hodně narostly. Dále našemu super dokotrovi, všem úžasným vedoucím a instruktorům, uklízečkám, Klokanovi, Vlastě no prostě všem!!! Krásný zbytek léta.

Taky bych touto cestou chtěla poděkovat manželům Humpolíkovým, kteří nás velmi mile přkvapili, když nám včera přivezli medaile z perníku. Ty jsme dnes mohli dát na strom plný překvapení a tuto památeční medaili si každý odveze domů. Tedy pokud ji na místě nesnědl. Ještě jednou velmi pěkně děkujeme. Taky bych chtěla poděkovat všem našim kamarádům sponzorům, kteří nám poskytli drobnosti, reklamní předměty a jiné věci, na odměny pro děti.

Všem našim táborníkům přeji krásný zbytek prázdnin a snad se zase za rok sejdem na hájence.

Klára Mokrá
programová vedoucí T63


Dream team a naše selfie


Vydáno: 31.7.2016 2:35 | 
Přečteno: 1056x

 | Hodnocení:

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, Pozdrav odpovědět
Děkujeme celému vedení tábora za zorganizování a průběžné informování z táborového dění. Náš syn byl už po několikáté a pokaždé se vrátil nadšený. Příští rok chce jet zase a bere s sebou i ml. bráchu.
Hujerovi 4 4 4 ... pardon Kristovi 5
Ať vám vydrží nápady a elán.... 9
, Poděkování odpovědět
Vážená paní Mokrá,
za syna Honzu Skládaného i sebe velmi děkuji všem za úžasný tábor, program a super atmosféru, které jste pro děti připravili. 1 Syn byl s Vámi podruhé a pokaždé se vrátil velmi spokojený a nadšený. Už se těší na příští rok. Jste zkrátka úžasní, ještě jednou děkuji!!! 1 Skládaná Andrea
icon odpověděl(a)
Moc dekujemem, mam radost, ze se Honzovi libilo. Budeme se tesit priste :)

Náhodná fotografie

brigada1_12.jpg