Kategorie: Tábor T71 (1.turnus)

1.7.2017 Příjezd

1.7.2017 Příjezd

Tak jsme se tu zase sešli... a sluníčko svítí a haluzická hájenka se plní prvními dětmi.... Tábor začíná!


strava pro táborníky:
večeře: vepřový guláš, chléb, rohlík

Konečně jsme se dočkali a po roce se scházíme na hájence. Táborníci pomalu příjíždějí, postupně se ubytovávají. Někteří se koupou v bazéně, jiní hrají fotbal a někteří prozkoumávají areál tábora. Poté co jsme se dostavili všichni, proběhl první nástup a rozdělení do oddílů. Každý vymýšlí název svého oddílu a pomalu začínáme vyrábět oddílové vlajky. Po večeři proběhlo seznámení s táborovým řádem, vedením tábora. Mimochodem vedení poznáte, to jsou ti v těch zelených tričkách. Na večerním programu nás čekalo seznamování. Sesedli jsme se v kruhu. Každý povědel něco o sobě. Zazpívali jsme si. Káča všechny seznámila s celotáborovou hrou o vybudování nejlepší osady na Divokém západě. Budeme hledat vodu, abychom mohli postavit studnu, zúčastníme se velké loupeže, budeme hledat poklad, rýžovat zlato, závody zlatokopů, uvidíme koňskou šou, vyzkoušíme si, jaké je to vařit v přírodě a zažijeme spoustu dalších dobrodružství. Naším úkolem bude vystavět nejlepší osadu, která bude mít studnu, nádraží, banku, šerifovskou stanici, doktora a saloon. Pak se staneme nejlepšími osadníky na Divokém západě. A pak už se blížíla večerka a byl čas jít spát. Jaká bude první noc na hájence?


Registrace táborníků


První plavání v haluzickém bazénu


Voda je krásně čistá


Sousedky z vedlejší chatky se přišly seznámit


Na houpačce pod lípou


Při rozdělování do oddílů


Vybíráme svého vedoucího


Který vedoucí bude nejlepší ?


Přípravy prací na oddílové vlajce započaly


První nástup, posloucháme, jak se chovat na táboře


Ti zelení jsou vedoucí a vedení


Seznamovací večírek na dvoře


Každý řekl něco o sobě včetně vedoucích


Jirka nám zahrál a my jsme si zazpívali


Vydáno: 1.7.2017 21:42 | 
Přečteno: 1491x

 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
Můžu se zeptat, jak se jmenovala celým jménem dokonalá zdravuška z T71?? Děkuji
odpověděl(a)
Ahoj, zdravuska je Ivana Pavlovcova
, - odpovědět
Na tomto turnusu jsem byla po několikáté a pořád nám říkali, že máme být ticho, ale mi máme prázdniny a je nás tam 80 tak nás mají lépe zabavit.
odpověděl(a)
Ahoj Anonyme predpokladam ze jsi byl/a na tomto tabore, pokud se ti neco nelibilo, mel/a jsi prijit a vec resit, ne tady anonymne na strankach od toho tady nejsou. Pokud mas koule se podepsat dej vedet. Pokud ti nekdo rekl ze mas mlcet kdyz dospeli mluvi, pak je to naprosto v poradku.
, - odpovědět
doufám, že příští rok tam budou vedoucí z T61
odpověděl(a)
Ahoj Anonyme, pokud chces jezdit s vedoucimi T61 , pak se prihlas na T61. Na strankach DDM je jasne od ledna dane ,kdo pojede na ktery turnus. Pekne leto prejeme
, - odpovědět
Uplně jste to podělali. Měl to být náš poslední tábor. Děkuji za zkažení tábora :)
odpověděl(a)
Mily Anonyme, netusim co ma znamenat tato poznamka. Nicmene pokud jsi se nestihl/a prihlasit na tabor, velmi nas to mrzi, ale o tyto tabory je opravdu velky zajem. Pokud mas odvahu se podepsat vyres si svuj problem na DDM a ne na tehto strankach od toho tu opravdu nejsou. Dekuji
, - odpovědět
Děkujeme za fotečky. Je vidět že si tábor děti užívají od prvního dne 1

Náhodná fotografie

p1040609maly.jpg